کنترل دیابت

پزشکی

خانه

یوکو یوکو

خرید من

آشنایی با الو دیابت...

شرکت ایمن فیدار سهند

شروع کار ایمن فیدار سهند در حوزه تجهیزات پزشکی درست همزمان با شروع کابوس کرونا در جهان و ایران بود.

زمانی که همه مردم به ماندن در خانه تشویق میشدند و به اقلام پزشکی نیاز داشتند، کمبود ماسک و نبود طراحی خوب برای ماسک ها باعث شد استفاده از ماسک برای مردم خیلی سخت بشه و متاسفانه بسیاری از مردم به خاطر استفاده نکردن از ماسک، به ویروس کرونا مبتلا شدند و جان خودشون رو از دست دادند.

تولید ماسک سه بعدی نانو با برند فست ماسک

در شهریور سال 1399 بود که شرکت ایمن فیدار سهند برای اولین بار در ایران، با تولید ماسک نانوی سه بعدی (3D)، با برند فست ماسک توانست به گذشتن از آن دوران سخت و بحرانی کمک کند. برند فست ماسک به خاطر کیفیت بالا، طراحی خاص و بسته بندی بهداشتی و سلفون شده، خیلی سریع بین مردم محبوب شد و به انتخاب اول مردم تبدیل شد.

بحرانی بزرگتر از کرونا

با گذشتن از دوران کرونا، نگرانی همه ی مردم کمتر شد و همه به زندگی عادی خود برگشتند، اما نتایج تحقیقات معتبر پزشکی در ایران، اثبات میکرد که چالشی نو در انتظار مردم ایران است. یک بیماری که هرروز افراد بیشتری را درگیر خود میکند و مدیریت  و درمان آن، همیشگی و سخت است. دیابت کلمه ایی که این روز ها بیشتر از قبل شنیده میشود و افراد را در هر سنی درگیر میکند.

 

طبق تحقیقات انجام شده از هر ده نفر یک نفر به دیابت مبتلا است و این امار در حال تغییر و افزایش است. کنترل دیابت علاوه بر استفاده از دارو ها، ملزم به کنترل قند خون به صورت دائمی است. متاسفانه به دلیل کمبود نوار تست قند خون و عدم دسترسی راحت به آن، بیماران دیابتی علاوه بر تحمل سختی زندگی با دیابت، دغدغه پیدا کردن  و دسترسی به موقع، به این اقلام پزشکی را نیز  دارند، این مسئله نه تنها در کنترل بیماری دیابت تاثیر گذار است بلکه هزینه های اضافی زیادی را برای این افراد به همراه دارد.

رسالت جدید ایمن فیدار سهند ( الو دیابت )

مجموعه ایمن فیدار سهند با هدف ایجاد بستری برای دسترسی آسان و دائمی به تجهیزات پزشکی حوزه دیابت، فروشگاه اینترنتی الو دیابت را تاسیس کرد، در الو دیابت، تمام تلاش ما بر این است که اقلام پزشکی دیابت به خصوص نوار تست قند خون به صورت دائمی موجود باشند و با کمترین قیمت به دست بیماران دیابتی برسند.